^Į viršų

INFORMACIJA DĖL SPA KAPSULĖS

Gerbiami klientai, kurie esate įsigyję dovanų kuponus „Sausas masažas SPA kapsulėje“,  prašome kreiptis į II a. esančią FMR registratūrą iki 2017 m. gruodžio 22 d., dėl pinigų sugrąžinimo už nepanaudotas paslaugas arba keitimo į kitas procedūras pagal direktoriaus įsakymą.

Detalesnė informacija FMR registratūroje arba telefonais:

(8 37) 377 777, 377 771, mob. 8 697 08888

Pagarbiai, FMR administratorė

Gydytojos V. Lenkauskienės pacientams

Gerbiami gyd. V.Lenkauskienės pacientai, nuo liepos 18 d. šeimos gydytoja V.Lenkauskienė nedirba. Dėl Jūsų kito gydytojo paskyrimo, kreipkitės į 303 kabinetą.

Gripas ar peršalimas

Kaip ir kiekvienais metais, šaltėjant orams, vėl susiduriame su kvėpavimo takų infekcijomis, tačiau dažnai paprastą peršalimą prilyginame gripui ir atvirkščiai. Tai kuo šios infekcijos skiriasi?

Peršalus paprastai pasireiškia čiaudulys, kosulys, galvos skausmas, gerklės skausmas, sloga, bendras silpnumas, gali pakilti temperatūra. Šie simptomai dažniausiai trunka ne ilgiau kaip savaitę.

Gripo simptomai paprastai pasireiškia stipriau ir greičiau. Tai gerklės, galvos, raumenų skausmas, aukšta temperatūra, sloga, kosulys. Daugelis gripo simptomų susilpnėja arba išnyksta per savaitę, tačiau bendras silpnumas gali būti jaučiamas ir ilgiau. Pagrindinis skirtumas tarp gripo ir peršalimo yra karščiavimas. Peršalimo metu karščiavimas yra nežymus, gali jo ir visai nebūti. Sergant gripu temperatūra dažniausiai pakyla daugiau nei 38 laipsniai, jaučiamas stiprus silpnumas ir nuovargis, raumenų skausmas.

Dažniausiai peršalimas praeina lengvai be komplikacijų, tačiau gripas nėra paprasta liga ir gali būti lydima rimtų komplikacijų. Tai virusinės arba bakterinės kilmės infekcijos:

• plaučių bei ausies uždegimai;

• sinusitas;

• angina;

• širdies raumens uždegimas;

• meningitas ir kt.

Meningitas gali pažeisti ne tik galvos, bet ir nugaros smegenų dangalus, pačias smegenis. Po šios komplikacijos žmogus gali apkursti ar apakti, kai kuriems gali susilpnėti atmintis.

Namų sąlygomis gripo profilaktikai labai svarbus organizmo atsparumo didinimas – grūdinimas, saugojimasis peršalimo, skersvėjų namuose ir darbe, tinkami bei pritaikyti sezonui rūbai ir avalynė.

Viena iš veiksmingiausių priemonių prieš gripą yra skiepai. Tai efektyviausia priemonė, padedanti išvengti gripo susirgimų ir/ar rimtų komplikacijų.

gripas ar persalimas 69491784

PRANEŠIMAS APIE REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ SUDARYMĄ

1. Reorganizuojami juridiniai asmenys:
1.1.viešoji įstaiga Kauno Centro poliklinika yra viešasis juridinis asmuo – viešoji įstaiga, buveinė – A. Mickevičiaus g. 4, LT-44313, Kaunas, juridinio asmens kodas 135042622. Duomenys apie viešąją įstaigą Kauno Centro polikliniką kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre, įregistravimo data – 1997 m. rugsėjo 30 diena;
1.2. viešoji įstaiga Kauno Kalniečių poliklinika yra viešasis juridinis asmuo – viešoji įstaiga, buveinė – Savanorių pr. 369, LT-49427, Kaunas, juridinio asmens kodas 135044630. Duomenys apie viešąją įstaigą Kauno Kalniečių polikliniką kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre, įregistravimo data – 1997 m. rugsėjo 30 diena;

Rizikos grupių skiepijimas

Pneumokokinė infekcija – tai grupė skirtingai kliniškai pasireiškiančių
ligų, kurias sukelia pneumonijos streptokokas arba pneumokokas.
Infekcijomis, sukeltomis pneumokokų, sergama visame pasaulyje.
Dažniausiai suserga maži vaikai, pagyvenę asmenys ar asmenys, sergantys
įvairiomis lėtinėmis ligomis, turintys susilpnėjusį imunitetą.
Įvairios kvėpavimo takų infekcijos, kaip vidurinės ausies uždegimas,
sinusitas, pneumonijos, yra dažniausios pneumokokų sukeliamos ligos.
Kviečiame skiepytis Prevenar 13.
Norinčius pasiskiepyti prašome kreiptis į savo šeimos
gydytoją. Daugiau informacijos tel. 861586367.

VAKCINOS – VEIKSMINGOS. BALANDŽIO 24 – 30 D. – EUROPOS IMUNIZACIJOS SAVAITĖ

Kasmet paskutiniąją balandžio savaitę pažymima Europos imunizacijos savaitė, kurios tikslas padidinti supratimą apie viso gyvenimo skiepų svarbą padedant sukurti ir išlaikyti kolektyvinį imunitetą visose Europos regiono bendruomenėse.

Kauno departamentas Europos imunizacijos savaitę pasitinka organizuojamais susitikimais su gydytojais asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir skleidžiama informacija apie vakcinas ir ligas nuo kurių jos apsaugo. Šios savaitės renginiais siekiama priminti medikams imunizacijos svarbą ir užtikrinti vakcinų prieinamumą visų amžiaus grupių asmenims.

Skaityti daugiau

Informacija pacientams dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo

Informuojame, kad  Vš.Į. Šilainių poliklinika  2017 metų sausio – rugpjūčio mėnesiais viršijo 2017 metais medicininei reabilitacijai ir sanatoriniam gydymui skirtas lėšas, išduodant siuntimus medicininei reabilitacijai ir sanatoriniam gydymui. Vadovaujantis Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2012 m. rugsėjo 27 d. įsakymu Nr. 1K-217 (Žin., 2012, Nr. 114-5808) nustatyta siuntimų medicininei reabilitacijai ir sanatoriniam gydymui išdavimo tvarka, Kauno teritorinė ligonių kasa negali išduoti pažymų suaugusiųjų medicininei reabilitacijai ir sanatoriniam gydymui, patvirtinančių teisę į kompensaciją už medicininę reabilitaciją ir sanatorinį gydymą, viršydama tam tikslui skirtas lėšas.

Poliklinika dirba I-V 7.30 - 20.00 val., VI 8.00 - 13.00 val. (tik budintis šeimos gydytojas). Pacientai registruojami telefonais: 377 771 ir 8 697 08888

VIEŠOJI ĮSTAIGA KAUNO ŠILAINIŲ POLIKLINIKA, Baltų pr. 7, 48259 Kaunas, tel. 377 771, mob. 8 697 08888, faks. (837) 301 601, el. paštas info@silainiupoliklinika.lt
Įstaigos kodas 135047555, PVM mok. kodas LT350475515
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre: A/S LT80 7044 0600 0332 6049 AB SEB bankas; A/S LT36 7300 0100 0224 5734 „Swedbank“ AB