^Į viršų

Specializuotų paslaugų skyrius

 

 

 

 

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

501, 428

301 659

 

 

Justinas Dzidzevičius 

Specializuotų paslaugų skyriaus vedėjas

nedirbs  10.09

 11-13

12-20        

 15-19

 -

15-18

 

 

      

 

 

 

 

501, 428

301 659

Levita Lazdauskienė

Specializuotų paslaugų  sk. vyresn. slaugos    administratorė 

atostogos 10.05-10.19

 

      8-17   8-17   8-16   8-14       8-14

 Specialistų konsultantų skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gastroenterologijos kabinetas

A korpusas, 408

301 632

Rasa Makarevičienė 

gyd. gastroenterologė 

kvalifikacija 10.04

8-17

-

8-16:30

8-16:30

 

-

 

A korpusas, 407

Dalia Miškinienė,                    

gyd. gastroenterologė

 

8:20-15:30

8:20-16

8:20-14

8:20-16 

8:20-15:30

 A korpusas 413

 

 

Viltautė Laukaitienė

gyd. gastroenterologė

 

 

        -     8-14

    13-20

       -         -

A korpusas

408, 407

301 632

 

Gediminas Šemeklis

gyd. gastroenterologas

 

      -        -

  

  15:30-20

   (dirba neporiniais)

        -

    8-18

    (dirba neporiniais)

 

Kardiologijos kabinetas

327,  

377 771

Ramūnė Didžiokienė,               

gyd. kardiologė, 

  

13-20

7:40-15:30

7:40-19:30

7:40-16:30

-

322,  

301 647

Dalia Jasiukėnienė,  

gyd. kardiologė

 atostogos 10.01-10.05

13:30-20

7:40-13:30

7:40-16

7:40-15

7:40-14

322,  

301 647

Prof. Rapolas Gediminas Sakalnikas,                                

gyd. kardiologas

8-13

14-16

-

-

-

323,  

301 647

Silvijana Šaferytė,                  

gyd. vaikų kardiologė

13-19

8-15

8-14

8-14

-

                                                      

                                                         Funkcinės diagnostikos kabinetas

 

 

326,  

301635

Ina Gaidamavičienė

gyd. klinikinis fiziologas        

               

      -      

 

 

     17-20

 

 

-           

 

-             

 16-20          

324,  

301599

Stebėjimas Holterio             aparatu

 

8-19:30

    8-19:30

     8-19:30

   8-19:30   

 

8-19:30

329,  

301 647

Kvėpavimo funkciniai tyrimai

 

8-15

8-14

13-19

-

8-14

324,325  

301 647

Elektrokardiogramos

7:40-20

7:40-20

7:40-20

7:40-20

7:40-20

 

 

Neurologijos kabinetas

512, 

301 667

Margarita Dindienė,                   

gyd. neurologė 

7:40-14

-

-

-

7:40-14

A korpusas, 411

Alma Januškevičienė, 
gyd. vaikų neurologė

vyr.ordinatorė

 kvalifikacija 10.08-10.12

-

 8-12

16-19

-

-

  8-17

515,  

301 607

Inga  Šimaitytė 

gyd. neurologė

 

-

14-19

-

8-14(514kab)

    14-17

  (515kab)

-

512,  

301 667

Saulius Vaidelis, 
gyd. neurologas

atostogos 09.25-10.11

-

7:40-16:30

7:40-14:30

7:40-16:30

-

A korpusas, 411

Dalia Vedeckienė,                      

gyd. vaikų neurologė

 atostogos 10.29-11.05

13-19

-

13-19

8-13

-

 515

301 607

 

Nijolė Riaubienė

gyd. neurologas

 

     -       -     13-20        -       -

515, 

301 607

Giedrė Škėmienė,      

gyd. neurologė, vyr.ordinatorė

kvalifikacija 10.19

       8-13/       14-17

 (13-14GKK)

     8-14

 

 

8-13

(13-15 GKK) 

 

 8-14

8-14

Logoterapeuto kabinetas

A korpusas, 411 kab.

Stasė Kabečytė,

logoterapeutė 

 

7:30-12:30

12-16

7:30-12:30

13-20

-

Pulmonologijos kabinetas

514,  

377 730

Eugenijus Griška,                  

gyd. vaikų pulmonologas

-

15-19

-

15-19

-

514,  

377 730

Daiva Jurelevičienė, 

gyd. pulonologė

8-15

8-14

13-19

-

7:40-13:20

158,

374 655 

Dalia Steponavičienė,              

gyd. vaikų pulmonologė

atostogos 10.24

 

-

-

16-20

-

-

 
Reumatologai
 

A korpusas, 405

Nino Berianidzė Mikėnienė, gyd.reumatologė  

atostogos 10.22-11.02

13-19 13-19 11:40-14:30 - -

 A korpusas

405

Asta Juodeikė

gyd. reumatologė

 kvalifikacija 10.12

 - 9-14 9-13 

 

                                                                          Nefrologė

 

A

korpusas,

405

Žydrūnė Tautkienė

gyd. nefrologė

       -    

     -    

14:30-19

      -     

      -       

Vidaus ligų kabinetas

 158

Jūratė Stanevičiūtė,                

gyd. alergologė - klinikinė imunologė

-

9-19

8-16

 

8-15

 

-

Endokrinologijos kabinetas

420,    301 604

Natalija Denisova,                      

gyd. endokrinologė

atostogos 10.01-10.19

 

13-20

8:20-114

8:20-14

12-18

   8:20-14 

428, 

vietinis tel. 429 

Birutė Kazanavičienė,              

gyd. endokrinologė

 atostogos 10.01-10.07

 

8-15 

 

8-15

 

14-19:30

8-14

12-13

     (417)

13-16

427,         301 657

Dr. Eglė Urbanavičienė,

gyd. endokrinologė

 atostogos 10.01-10.14

 

9-15:30

9-11

8-15

13-20

8-14

Diabeto mokykla

427,    301 657

Zita Dumbliauskienė,  

slaugytoja-diabetologė

 atostogos 10.01-10.14

8-9

16-18

8-9

12-15

-

-

 

Gydomojo pedikiūro kabinetas

418,    377 771

Rasa Andriūnienė        

slaugytoja-diabetologė 

atostogos 09.19-10.12

-

-

-

-

8-17

       

418,    377 771

Vilma Ereksonienė,          

slaugytoja-diabetologė

9-18

8-17

8-17

8-17

-

Urologai

317,  

301 656

Liudas Bosas, 
gyd. urologas

 laikinai nedirba

-

15-20

11-14

15-20

-

317,  

301 656

Paulius Bosas, 
gyd. urologas

 laikina nedirba

-

-

16-20

-

-

320,

301 656

Ramūnas Mickevičius,       gyd. urologas

atostogos 10.23-11.13 

-

16-20

-

-

-

317

301 656

Justinas Dzidzevičius

gyd. urologas

nedirbs  10.09

 

   13-19      -        -        -

   8-15:30

320-317

301 656

Vilius Bosas

gyd.urologas

 atostogos 09.24-10.05

  

    8-12

 (317 kab.)

     -      -          -

    

    

     8-13

  (320kab.)

317 Urodinaminiai tyrimai   17-20       -        -      11-14               -

Akių ligų kabinetas

421, 

301 648

Loreta Čerkauskienė,                

gyd. oftalmologas

7:40-14 

 

8-18

  

7:40-14

14-20

8-14

421, 

301 648

Alina Glinskienė,                            

 gyd.oftalmologė

atostogos 09.17-09.28

14-20

 

14-20

(424kab.)

14-20

7:40-14

7:40-18

(424 kab.)

424,  

301 648

Marina Gudaitienė,                      

gyd.oftalmologas

8-14

-

8-14

8-14

-

424,  

301 648

Monika Ilčiukienė,                         

 gyd.oftalmologas

8-14

14-20

14-20

-

422,  

301 648

Vilma Rimaitienė,                     

gyd.oftalmologas,

11-20

8-17

10:30-20

8-17

7:30-15:30

429, 301665 

Akių kompiuterinės perimetrijos kabinetas

 

8-19

8-19

8-18

8-19

8-17

Chirurgijos kabinetas

430,  

301 666

Alvidas Didžiulis,                    

gyd. chirurgas

8-14

8-15

13:30-20

8-15

-

432,  

374 655

Nerijus Čaponka,    

gyd.chirurgas 

-

9-18

-

14-18

-

 432,

374 655

Tadas Pranckevičius,              

 gyd. chirurgas   

nedirbs  10.31

 14-19

-

    9-13

   14-18 (246 kab.)

-

      -    

431,

374 655

Giedrė Trumpulytė,                 

 gyd. vaikų chirurgė

 atostogos 10.22-11.12

13:20-19

-

-

13:20-19

-

430,

301 666

Gediminas Grigas, 

gyd. kraujagyslių chirurgas

 nedirbs 10.16

-

15-19

-

-

-

246,

 

 Žana Kavaliauskienė,                

 gyd. kraujagyslių chirurgė

      -        -        -  11:30-15         -
246,

 

Viktoras Šliaužys

gyd. kraujagyslių chirurgas

kvalifikacija  10.17

 

       -       -      17-20        -   16-18:30
246,

 

Augustinas Pokštas

gyd. kraujagyslių chirurgas

 

       -        -        -     15-19        -

430,

301 666

Leonarda Daujutė Šarakauskienė

gyd. chirurgė (tik dėl  onkologinės patologijos)

 

     -

       -

 

 

     8-12

 

 

      15-19

        -

431, 301666

Sabina Anderson

gyd. vaikų chirurgė

 

-

 

16-19 

 

16-19

    -       

-

430

301 666

Gediminas Lukaševičius

gyd. ortopedas-traumatologas

    15-19        -        -       -         -

431,  

301 666

Lina Slavickaitė-Piskunovienė,  gyd.ortopedė - traumatologė

laikinai nedirba

-

-

 

    

        -

 

-

-

320,  

301 656

Jurijus Klebanovas,                 

 gyd. ortopedas traumatologas

14-18

13-16

12-16

14-17

-

A korpusas, 408

Saulius Bradulskis,                  

 gyd. chirurgas

-

14-19:30

-

-

 

 15-19:30(poriniais)

     

A korpusas

409

Valentina Jurgutienė,

gyd.anesteziologė-reanimatologė

      -

 

  16-19

     16-19

(neporiniai)

       -

  

      16-19

Akušerijos ir ginekologijos kabinetas

240,  

301 644

Janina Didžiulienė,        

gyd.akušerė - ginekologė

-

16:20-19:00

16.20-19:00

8-10

-

240,  

301 644

Rasa Jakutienė,                        

gyd. akušerė - ginekologė

8-14

13-20

 

7:40-11

 11-14(248kab.)

 

14-17

17-20(248kab.)

    8-11

   11-17

(248kab.)

240,  

301 644

Laima Ragauskienė,        

gyd.akušerė - ginekologė 

vyr. ordinatorė

14-20

7:40-14:30

8-14

13-20

8-13:30

240,  

301 644

Ilona Sutkienė,           

gyd.akušerė-ginekologė

 atostogos 09.17-10.07

14-17

   17-20

  (248kab.)

8-11

11-14

(248kab.)

13-20

7:40-14

11-14

   14-17

  (248kab.)

248,

Akušerė

Julė Šeškevičienė

              

    8-14    14-19    8-10:30    14-17    8-10:30

LOR (ausų, nosies ir gerklės) kabinetas

426,  

301 664

Vilma Palepšaitienė, gyd.otorinolaringologė  

7:40-15

13-19:30

7:40-13:30

13-19

7:40-13

425, 

301 664

Audronė Paulauskienė, 
gyd. otorinolaringologė

kvalifikacija 09.28

8-13

-

13-20

-

8-13

425,  

301 664

Aušra Stašytė, 
gyd. otorinolaringologė

kvalifikacija 09.28

 

13-20

7:30-14.30

16-20

7:30-14.30

13-19

419,  

301 664

Klausos tyrimo kabinetas

10-17

 

10-17 

 

10-17

10-17

10-17 

Dermatovenerologas

412

A korp.

Valentina Karelienė,                 

 gyd. dermatovenerologė

atostogos 09.03-09.28 

8-16

8-15

-

8-15

8-13

                                                              Med. psichologė

265

Rūta Mikalauskaitė Krūvelienė

med. psichologė

laikinai nedirba

      -         -        -          -           -

124

 

Birutė Ramoškienė

med. psichologė

      -

 

  16-20

 

        -        -          -

 

 

  

       

      

       

       

Psichiatrė

125

301580

Rugilė Žukienė

gyd. psichiatrė 

 

  15-16        -    15-16         -     15-16