^Į viršų

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

 

Skyriaus administracija


Kab., tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV     V
           
278

Neringa Kestenytė

FMR skyriaus  vyresn. administratorė

 

 

 9:00-15:30

 9:00-14:45

 9:00-14:45

 9:00-14:10

 9:00-14:10

                                       Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai

                                              Grafikas galioja nuo 2017-01-02


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos        I II III IV V
179

Ieva Bartaševičiūtė

 FMR gydytoja

 

12-19:35

7:30-15:10

12-19:30

7:30-15:10

 7:30-15:10

/12-19:35 (kas II sav.)

344

Romantė Paulauskienė

FMR gydytoja

 

  8:00-15:35 12:00-19:35  8:00-15:35 10:00-17:30

8-15:35

/12:00-19:35

kas II sav.

284

Aušrinė Urbonienė

FMR Skyr. Vedėja

 Darbas GKK I, III - 12:45-13:45

 

   11:00-16:00

 

7:30 - 12:00

 

 11:00-15:00 12:00-15:00

11:00 - 14:00

 

25 d. 11:00-12:00

 

284

Aušrinė Urbonienė

FMR gydytoja

Darbas GKK I, III - 12:45 - 14:00

 

 7:30-11:00

 12:00-16:00

 

7:30-11:00

 15:00-19:30

 

 

7:30 - 11:00

 

 

 

         

                          Kineziterapeutai, ergoterapeutai (grafikai keičiasi kas savaitę)


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV V

264 kab.

 

 

 

 

 

Kineziterapeutės:

Asta Sprogienė kas IIsav.keičiasi pamaina

 

 

 

 

 

 

12:00-19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

8:00-15:00

 

 

 

 

 

 

12:00-19:00

 

 

 

 

 

 8:00-15:00

 

 

 

12:00-19:00 

 

 

263 kab.

Ergoterapeutai

Neringa Petkevičienė,

 

Pavel Sergejev

 

pamaina keičiasi kas II sav.

8-15:35/12- 19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

8-15:35/12- 19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

 8--15:35/12-19:35

7:30-11:35

16:00-19:35

8-15:35/12-19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

8-15:35/12-19:35

7:30-11:35/

16:00-19:35

226 kab.

 

Kineziterapeutės:

AUŠRA SKĖBERĖ

RASA BERNOTAITĖ

 

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

Baseinas

Kineziterapeutės:

 

Indrė Genevičiūtė

 

 

Indrė Staškūnaitė

 

 

 

   

8:20-19:30

8:20-19:30

8:20-19:30

  8:20-19:30

   8:20-19:30

 282

Kineziterapeutai:

Skirmantas Navickas

Atostogos 05.21-06.01

Andrius Kunstas

Lauryna Stulauskaitė

Atostogos 05 07-05-.16

 

 

 

7:30-19:30

 

 

 

 

 

7:30-19:30

 

 

 

7:30-19:30

 

 7:30-19:30

 

7:30-19:30

230A kab.

Kineziterapeutai:

Laura Urbonaitė

Skirmantas Navickas

Atostogos 05.21-06.01

Lauryna Stulauskaitė

Atostogos 05.07-05.16

 

 

 

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

7:30-15:00

15:30-19:35

346 kab.(stuburo ligų gydymo kab. )

Kineziterapeutai

 Violeta Mozūrienė

 

Andrius Kunstas

 

 Skirmantas Navickas

Atostogos 05 21- 06 01

 

 

8:00-11:45

 

 

17:00-19:30

 

 

 

 

8:00-11:45

 

17:00-19:30

 

8:00-11:45

 

17:19:30

 

 

 

8:00-11:45

 

17:19:30

 

 

 

8:00-11:45

17:19:30

352 kab.

 Gilija Bernotienė, kineziterapeutė, veda sveikatinimo mankštą jogos pratimų pagrindu

   17:30-21:00 16:00-21:00    17:30-21:00 16:00-21:00 18:00-20:25

230A Kineziterapijos salė      8:00-19:30   8:00-19:30   8:00-19:30 8:00-19:30 8:00-19:30

                                                ELEKTROTERAPIJOS PROCEDŪROS

273 Elektroterapijos procedūros 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20
277  Elektroterapijos procedūros  7:30-20  7:30-20  7:30-20 7:30-20   7:30-20
   

 Masažuotojos

       
343

 Janina Drūlienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

 7:30-11:30

 16-19:30

 7:30-11:30

 16-19:30 

 7:30-11:30

 16-19:30

7:30-11:30

 16-19:30

7:30-11:30

 16-19:30

 266

 Renata Endriukaitienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 28- 06 08

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:40

7:30-11:20

 16-19:30

7:30-11:20

 16-19:30

7:30-11:00

 257

 Ina Zakarauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 21- 05 28

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

 7:30-15

12-19:45

 7:30-15

12-19:30

 257

 Regina Ziberkienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

 16-19:30

  7:30-11:50

 16-19:30

 7:30-11:50

 16-19:30

 7:30-11:50

 16-19:30

7:30-11:30

16:19:30

7:30-11:30

 266

 Elena Gečiauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 Atostogos 05 28- 06 10

7:30-15:30

12-19:30

7:30-15:30

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

 259

 Lina Ryliškytė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

  12-19:30

  7:30-15:30

 12-19:30

7:30-15:30

 12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15 

 12-19:30

7:30-15

 261

 Irena Ginaitienė

(grafikas keičiasi kas savaitę)

 

 

 7:30-15:30

12-20

 7:30-15:30

12-19:30

 7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

7:30-15

12-19:30

 

 

           
 261

 Justė Digaitienė

(vaiko auginimo atostogose)

 -  -  -  -  -
 343

 Vaida Gudukienė

05 17 d. nedirba

8- 15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 8-15:30

12-19:45

 351

 Limfodrenažo ir elektroterapijos kabinetas

 07:30-19:45 07:30-19:45  07:30-19:45 07:30-19:45 07:30-19:45