^Į viršų

Šilainių pirminės sveikatos priežiūros klinika

Darbo grafikai nuo 2017-01-02

Skyriaus administracija:


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

203, 301653,

861621948

Rūta Ūsienė,               Šilainių PSP

klinikos vedėja 

11-13

14-16

11-13

14-16

11-13

204, 301633, 860028609

Iveta Dubrova,

Šilainių PSP klinikos

vyresnioji ordinatorė

  12-14   14-16    12-14

 14-16

  9-11

202,      

868735881

Ingrida Lukoševičienė,

vyriausioji slaugos administratorė 

7.30-15.30

7.30-15.30

  7.30-    15.30

7.30-14.30

7.30-14.30

205,         374644,

 

Edita Budrienė, 
slaugos administratorė

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

 Sveikatos priežiūros specialistai:

Kab. ir

tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 
 207 kab. Gydytojų konsultacinė komisija 13.00- 14.00      -

13.00 – 15.00
(su SoDros atstovu) 

     -          -
SVARBU: Pacientų registracija vyksta nuo 13.00 iki 13.30

II a.

209, 301636, 860028583

Vida Andrijauskienė,

šeimos gydytoja 

(12.21-12.22 atostogos) 

13-20  

8-15

13-20

 8- 15  

10-17

214,

374643,

861855623

Irmantė Bubnienė,

šeimos gydytoja

 

 8-11

 17-20   11-14  14-17

        -

214, 374643, 860028607

Alma Bučnienė,

šeimos gydytoja

(12.27-2018.01.07 atostogos)

 14-20

8-14

  14-20

  8-14

11-17

218, 301609, 862079216

Emilija Krapaitytė

šeimos gydytoja

(2018.01.11-01.24 atostogos) 

 8-14

 14-20    8-14  14-20      8-14

204,

301633,

860028609

Iveta Dubrova,

šeimos gydytoja

(12.13 dirbs nuo 16 val.) 

14-20

8-14   14-20

 8 - 14

   11-17

214, 374643, 860028611

Regina Gylienė, 

vaikų ligų gydytoja

 

11-14

14-17

8-11

 17-20

8-11

218, 301609, 860028580

Algirdas Jančauskas, 

šeimos gydytojas

 

 

13-20

8-15

13-20

  8-15

13-20

214, 374643, 861000705

Irena Jančiauskienė,                šeimos gydytoja

 

 8-14

14-20

8-14

14-20

8-14

214, 374643, 860028584

Vida Naudžiuvienė,

šeimos gydytoja

 

14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

218, 301609, 860028581

Rita Prostenytė,

šeimos gydytoja

 

14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

206, 301649, 860028618

Vida Rameikienė,

šeimos gydytoja

 

 8-14

14-20

8-14

14-20

8-14

209,

301636,

861621948

Rūta Ūsienė,

šeimos gydytoja

(12.14 laikinai nedirbs) 

8-11 

16-20 

8-11 

16-19 

8-10 

206, 301649, 860028577

Antanina Ūzienė,

šeimos gydytoja

(12.13 dirbs nuo 16 val.) 

(2018.01.09-01.22 atostogos)

15-20

8-14

   15-20

  8-14

14-20

III a.

310, 374642, 860028594

Asta Grigienė,

šeimos gydytoja

(2018.01.11 laikinai nedirbs) 

 8-14

     14-20     8-14  14-20     8-14

302, 860028591

Liudmila Jurašienė,                 šeimos gydytoja 

 

 15-20

8-13

15-20

8-13

    15-20

306, 374641, 860028576

Otilija Kačinskienė, 

šeimos gydytoja 

 

  14-20

8-14

14-20

  8-14 

-

310, 374642, 860028595

Mireta Knispelienė,                   šeimos gydytoja

 

 8-14

14-20

    8-14

14-20

8-14

302,

868664542

Elva Marčiulionienė,                   šeimos gydytoja  

 9-11

17-19

11-13

14-16

-

306, 374641, 860028596

Genovaitė Martusevičienė,

šeimos gydytoja

 

 8-14 

14-20

8-14

14-20

   8-14

314, 301654, 860409565

Andželika Panavienė,

vaikų ligų gydytoja

(2018.01.02-01.12 atostogos) 

13-20

8-15

13-20

8-15

13-20

302, 860028597

Marijana Petrovienė,

šeimos gydytoja 

14-20

8-14

14-20

  8-14 

14-20

306,

374641,

868254597

Irena Reišienė,

šeimos gydytoja

(paskutinį kiekvieno mėn.

penktadienį nedirba)

Priima laikinai nedirbančios gyd. R.Maskeliūnienės pacientus

(12.27-12.28 atostogos)

14- 20

8-14

    14-20

8-14

     14-20

310,

374642

Asta Steponavičienė,

šeimos gydytoja 

(laikinai nedirba, pacientus priima gyd. Odeta Šepetienė)

     -      -        -      -         -

302, 860028599

Ana Steponaitienė,

šeimos gydytoja

(12.27-12.29 atostogos) 

-

8-14

14-20

8-14

   14-20

302, 861586367

Inga Šatienė, 

šeimos gydytoja

(12.21 dirbs iki 17.30 val.)

 

(12.27-12.29 atostogos) 

 8-14

 14- 20

8-14

14-20

8-14

310,

374642,

860028601

Odeta Šepetienė

šeimos gydytoja

 

 16-20

  8:30

  -14

    14-20

   8:30

   -14

     14-17

302, 861234467

Viktorija Zakarkienė,              šeimos gydytoja

12-14

14.30-16

9-10.30

17-19

  12-13.30

310, 374642, 861654156

Natalja Ziuzina,

šeimos gydytoja 

(paskutinį kiekvieno mėn. penktadienį dirba 14-19 val.)

 

15-20

8-13

15-20

8-13

15-20

IV a.

403,

301662,

860028608

Danutė Butkuvienė,

vidaus ligų gydytoja

(12.27-12.29 atostogos) 

   8-13   15- 20         -  14-19      8-13

403, 301662, 860028612

Jūratė Gvazdaitienė, 

šeimos gydytoja

 

14-20

8-14

14-20

  8-14 

14-20

403, 301662,
860028593

Viktorija Šakalienė,

šeimos gydytoja

(12.27-2018.01.06 atostogos)

 

14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

403,

301662

860028619

Raimonda Stočkienė

šeimos gydytoja

 

   8- 14    14- 20     8-14  14-20      8-14

412,

301661,

860028579

Regina Vičiulienė,

šeimos gydytoja

 

  8-14   14-20     8-14      -      8-14
             

311,

860028616

Rasa Jakutienė,

gydytoja-akušerė ginekologė 

-

-

11-14

17-20

   16-19

240,

301644

Laima Ragauskienė,     

gydytoja-akušerė ginekologė (12.27-12.29 atostogos) 

13-14

10-11

8-9

17-18

9-10

311, 

860028616

Ilona Sutkienė,

gydytoja-akušerė ginekologė 

(12.27-2018.01.05 atostogos)

17-20

11-14

-

-

   11-14

311,

860028616

Julė Šeškevičienė, 

akušerė

8-14

14-19

8-11

14-17

   14-16

432,

301655

Nerijus Čaponka, bendrosios praktikos suaugusiųjų chirurgas

 

-

9-11

-

14-16.15

-

 432,

301655

Tadas Pranckevičius, bendrosios praktikos suaugusiųjų chirurgas

 

14-16

-

9-10.45

-

-

Romainių PSP klinika


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 

 

Jurgita Valmaitė šeimos gydytoja(vaiko auginimo atostogos) vaduoja šeimos gydytoja Laima Pėtničienė

 

-

 

 

-

 

 

-

 

 

-

 

-

3kb.

329 004

862042781

Laima Pėtničienė,

šeimos gydytoja (pirmą mėnesio penktadienį nedirba)

     9-14        8-13     15-20     13-18   9-14

7kb.

329 006

861041987

Aira Bartaškienė slaugos administratorė, gydytojo odontologo padėjėja

 

 13-20

 

13-20

 

  8-15

 

 8-15

 

 13-20

4kb.

329 006
861238643

Violeta Varnienė, šeimos gydytoja (12.18-12.24 atostogos)

18-20

18-20

18-20 

16:30-20

7kb.

329 006

Eimantas Praškevičius, gydytojas odontologas (kitomis dienomis priima Šilainių poliklinikoje odontologijos centre 615kb.)

14-18:30

-

     -

8-13

-

 1kb.

Kraujo tyrimai imami(būtina registruotis)

    tik   skubūs

-

8-9

-

8-9

 Pagalbos namuose tarnyba

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

 

 

 

 

 

       

258
868664542

Elva Marčiulionienė

vedėja

 

11-16

13-17

13-18

10-14

P

233,
868254597

 Irena Reišienė, šeimos gydytoja (paskutinį mėn.penktadienį nedirba)

 

9-11

14-16

9-11

14-16

 

9-11

 

233,

869083333

Giedrė Baršauskienė,

šeimos gydytoja

 

 

10-17

  

 11-17 13-17 11-16 12-18
233,
861654156

Natalija Ziuzina, šeimos gydytoja

 

11-15 13-17 12-15 13-17

       11-15

paskutinį mėn

pentadieni iki 14 

233

860028620

Zita Kazickienė,
vyresn. slaugos administratorė

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

258

860028622

Gintarė Jazdauskaitė

šeimos gydytoja

 

 8-13:30  14:30-20 8-15:30  13-20

 

12:30-17

 

233

 

Luka Šalčiūtė

medicinos gydytoja

 

 

9-13 14-18 9-14 13-18 14-18

233

Tarnybos slaugytojai

9-17

9-17

9-17

9-17

 

 

9-17

 

 

233

867602090

Viktorija Zakarkienė, šeimos gydytoja

(lapkričio 24d- konferencija)

 

14-17

12-14:30

14-19

12-17

14-18

Romainiuose

3 kab.

329004

86204781

Laima Pėtničienė

šeimos gyd.

pirmą mėnesio pentadienį-nedirba 

 

14-16 13-15 13-15 12-13 14-16
 Poliklinikos darbo valandomis nepavykus susisiekti su savo šeimos gydytoju, prašom skambinti bendraisiais telefonais  377 771 ir 8 697 08888.

Aleksoto pirminės sveikatos priežiūros klinika

Klinikos administracija

Kab. Nr.
Tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

205,
860027
895

Loreta Markutienė, klinikos vedėja 

13-17

13-17

11-15

13-17

11-14

203, 295 230

Vaida Nenartavičienė,
vyresn. slaugos administratorė 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

 Pirminės sveikatos priežiūros specialistai

DARBO GRAFIKAI

                                                                                                                                                       

301, 328 829
8 600 28630

Irena Banevičienė, šeimos gydytoja 

 

14-20

 

8-14

 

14-20

 

8-14

 

14-20

202, 328828
8 687 70534

Inga Gailienė, vaikų ligų gydytoja (atostogos 12.27-12.29)

 

13-17

 

14-18

 

11-15

 

16-20

 

8-12

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

207, 328 828
 8 600 28629

Daiva Giedraitienė, šeimos gydytoja 

 

14-20

 

14-20

 

8-14

 

14-20

 

8-14

101,

328 827
8 600 28623

Valentina Kinčiuvienė, vidaus ligų gydytoja 

8-12

   16-20   9-11

10-14

-

 

 

 

 

 

 

 

207, 328 828
8 600 27895

Loreta Markutienė, šeimos gydytoja 

 

8-13

 

8-13

 

15-20

   

8-13

 

14-19

302, 328 830
8 600 28627

Lidija Telešova, šeimos gydytoja 

 

14-20

 

8-14

 

14-20

 

8-14

 

14-20

   

 

 

 

 

 

301, 328 829

8 600 28628

Virginija Žemaitienė, šeimos gydytoja (atostogos 12.27-12.29)

 

8-14

 

-

 

8-14

 

14-20

 

8-14

103, 452 021

Rimvydas Giedraitis, gydytojas chirurgas (nedirbs 12.14)

8-12

12-15

8-13

13.30-17.30

8-12

Aleksoto odontologijos kabinetas

             

309, 452 022

Asta Grigalauskaitė, gydytoja vaikų odontologė

8-12

14-19

-

-

-

308, 452 022

Rimvydas Jankevičius, gydytojas odontologas-chirurgas 

-

15-19

-

-

-

308, 452 022

Raimonda Labanauskienė, gydytoja odontologė 

14-20

8-14

8-14

14-19

8-14/14-20

308, 452 022

Audronė Mažutienė, gydytoja vaikų odontologė (atostogos 12.20-01.05)

-

-

14-20

8-14

14-19/8-13

309, 452 022

Vilma Praškevičienė, gydytoja odontologė 

8-19

-

8-14

-

-

309, 452 022

Vilma Praškevičienė, profesionalios burnos higienos gydytoja (12.14 dirbs iki 13 val.)

-

-

-

8-16

-

 Aleksoto konsultaciniai kabinetai:

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

208

Dalia Daukšienė, gyd. endokrinologė 

 9-14

-

-

 15-19

-

208

Margarita Dindienė, gydytoja neurologė

-

-

8-13

-

-

105

Snaiguolė Garmuvienė,
gyd. echoskopuotoja 

-

16-19

-

-

16-19

 105

Alma Merkelienė,

gydytoja echoskopuotoja 

         - 8-14.30       -  8-10.30       -

303

Alytė Karpavičienė, gydytoja oftalmologė 

8-17

-

8-14

11-20

8-11

208

Rūta Kovarskienė, gydytoja neurologė (atostogos 12.06-12.21)  

-

-

14-18

9-14.30

-

303

Regina Niaurienė, gydytoja oftalmologė 

-

12-20

-

-

-

303

Raminta Večienė, 
gyd. otorinolaringologė  (atostogos 12.27-12.28)

17-20

8-12

15.30-20

8-11

-

208

Dalia Vedeckienė, gyd. vaikų neurologė 

-

14-18

-

-

-

103

Kristina Žigienė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

15-19

-

15-19

8-12

-

208 Margarita Sakalnikienė, gyd. kardiologė  
14-18
9-13
-
-
-
102

V. Bendoraitienė, gyd. akušerė ginekologė (I lygis) (atostogos 12.27-12.29)

8-10

13-15

12.30-14.30

-

12-14

102

V. Bendoraitienė, gyd. akušerė ginekologė (II lygis) (atostogos 12.27-12.29)

10-15

15-19

14.30-18.30

-

8-12

 

                         
101 Vitalija Marcinkevičienė, medicinos psichologė       16-19     -  16-19      -      -

302, 328 830

Profilaktinis kabinetas 

12-14

14-16

12-14

14-16

-

 108

Rentgeno kabinetas 

 

    14-19

    8-13

 14-19

 14-19

 -

304

 Audiogramų kabinetas

 

         
 106

Masažo kabinetas 

 

 12-16.30 

 

8-13  12-16.30  8-13  -
 01

Kineziterapijos kab. 

 12-20

 

8-16  12-20  8-15  8-15
 02 Fizioterapijos kab. 

 12-20

 

 8-16  12-20  8-15  8-15
 101

Diabeto mokyklėlė 

 

 -  -  -  -  9-12
   Poliklinikos darbo valandomis nepavykus susisiekti su savo šeimos gydytoju, prašom skambinti bendraisiais telefonais  377 771 ir 8 697 08888. 

Specialistų konsultantų skyrius

 

 

 

 

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

501, 428

301 659

 

 

Dalė Cechanavičienė, Specialistų konsultantų skyriaus vedėja

12:00-17:00

14:00-18:30 

8:30-14:00 

14:00-18:30

8:30-14:00

 501, 428

301 659

Ilona Budrikienė Specializuotos sveikatos priežiūros centro vyriausioji administratorė 

vaiko auginimo atostogose

       -

 -

 -

 -

 -

501, 428

301 659

Levita Lazdauskienė

Specialistų konsultantų  sk. vyresn. slaugos    administratorė

nedirbs 12.15

      8-17   8-17   8-16   8-14       8-14

Darbo ir profilaktinės medicinos kabinetas


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

 

I

II

III

IV

V

146,  301 586

Daiva Loreta Kazlauskienė,           vyresn. ordinatorė, vidaus ligų gydytoja

 

10-19

14-19

10-18

10-19

8-15

146, 301 586

Regina Maskeliūnienė

šeimos gydytoja 

vaiko auginimo atostogos

      -         -      -       -     -

146,

301 586

Inga Šatienė

šeimo gydytoja

atostogos 12.27-12.29

     -    8-14      -       -          -

 Specialistų konsultantų skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gastroenterologijos kabinetas

A korpusas, 408

301 632

Rasa Makarevičienė Gastroenterologijos kab. vyresnioji ordinatorė  

atostogos 12.27-12.29

8-17

8-14

8-16:30

8-16:30

8-14

(dirba 12.08)

A korpusas, 407

Dalia Miškinienė,                    

gyd. gastroenterologė

8:20-15:30

8:20-16

8:20-16

8:20-17 

8:20-16 

A korpusas

408

301 632

 

Gediminas Šemeklis

gyd. gastroenterologas

 

      -        -

  

  14-20

   (dirbs 12.15; 12.27)

        -

    8-20

(dirbs 12.01;

12.29)

 

Kardiologijos kabinetas

327,  

377 771

Ramūnė Didžiokienė,               

gyd. kardiologė, 

vyr. ordinatorė  

atostogos 12.27-12.28

13-20

8-16

8-20

8-17

-

322,  

301 647

Dalia Jasiukėnienė,  

gyd. kardiologė

 

14-20

8-14

8-17

8-15

8-14

322,  

301 647

Prof. Rapolas Gediminas Sakalnikas,                                

gyd. kardiologas 

8-14

14-16

-

-

-

323,  

301 647

Silvijana Šaferytė,                  

gyd. vaikų kardiologė

 atostogos 12.27-12.28

13-19

8-15

8-14

8-14

-

Neurologijos kabinetas

512,  

301 667

Algirdas Gasiūnas,                    

gyd. neurologas

laikinai nedirba

14:30-19:30

-

15:30-20

-

-

512, 

301 667

Margarita Dindienė,                   

gyd. neurologė 

8-14

-

-

-

8-14

A korpusas, 411

Alma Januškevičienė, 
gyd. vaikų neurologė

vyr.ordinatorė

kvalifikacija 12.15

-

 8-12

16-19

-

-

  8-17

515,  

301 607

Inga  Šimaitytė 

gyd. neurologė

-

14-19

-

8-13(514kab)

    13-17

  (515kab)

-

512,  

301 667

Saulius Vaidelis, 
gyd. neurologas

atostogos 12.19-12.21

 

-

8-17

8-15:30

8-17

-

A korpusas, 411

Dalia Vedeckienė,                      

gyd. vaikų neurologė

atostogos 12.27-12.29

13-19

-

13-19

8-13

-

 515

301 607

 

Nijolė Riaubienė

gyd. neurologas

atostogos 12.18-01.10

     -       -     13-20        -       -

515, 

301 607

Giedrė Škėmienė,      

gyd. neurologė, vyr.ordinatorė

atostogos 12.27-12.28

8-13/

14-17 (13-14 GKK)

      8-14

 

8-13

(13-15 GKK) 

 

 8-14

8-14

Logoterapeuto kabinetas

A korpusas, 411 kab.

Stasė Kabečytė,

logoterapeutė  

8-13

12-16

8-13

13-20

-

Pulmonologijos kabinetas

514,  

377 730

Eugenijus Griška,                  

gyd. vaikų pulmonologas 

-

15-19

-

15-19

-

514,  

377 730

Daiva Jurelevičienė, 

gyd. pulonologė, vyr.ordinatorė

atostogos 12.27-12.29

10-17

8-14

13-19

-

8-14

158,

374 655 

Dalia Steponavičienė,              

gyd. vaikų pulmonologė

 

-

-

16-20

-

-

 
Reumatologai
 

A korpusas, 405

Nino Berianidzė Mikėnienė, gyd.reumatologė  

laikinai nedirba

14-20 15-19 - - -

 A korpusas

405

Asta Juodeikė

gyd. reumatologė

 nedirbs 12.07

 

 - 9-13  9-13 

 

                                                                          Nefrologė

 

A

korpusas,

405

Žydrūnė Tautkienė

gyd. nefrologė 

nedirbs 12.21

 

       -    

     -    

14:30-19

14:30-19

      -       

Vidaus ligų kabinetas

514,        377 730

Dalė Cechanavičienė,             

 vaikų ligų gyd.

atostogos 12.04-12.08

 17-19

-

-

-

-

 158

Jūratė Stanevičiūtė,                

gyd. alergologė - klinikinė imunologė

atostogos 12.12-12.14

-

12-20

8-16

 

8-17

 

-

Endokrinologijos kabinetas

420,    301 604

Natalija Denisova,                      

gyd. endokrinologė

atostogos 12.04-12.10;

               12.28-01.05

13-20

8-15

8-14

14-20

   8-15 

420,    301 604

Birutė Kazanavičienė,              

gyd. endokrinologė 

atostogos 12.27-12.29

8-13 

8-15

(428kab.)

14-20

8-14

12-15 (417 k)15-18 (420 k.)

427,         301 657

Dr. Eglė Urbanavičienė, Endokrinologijos kab. vyresnioji ordinatorė

9-16

12-15

8-16

12-20

8-14

Diabeto mokykla

427,    301 657

Zita Dumbliauskienė,  

slaugytoja-diabetologė

 

8-9/16-18

16-19

-

-

14-15 

Gydomojo pedikiūro kabinetas

418,    377 771

Rasa Andriūnienė        

slaugytoja-diabetologė 

 

-

-

-

-

8-17

       

418,    377 771

Vilma Ereksonienė,          

slaugytoja-diabetologė

9-19

8-17

8-17

8-17

-

Urologai

317,  

301 656

Liudas Bosas, 
gyd. urologas

-

15-20

11-14

15-20

-

317,  

301 656

Paulius Bosas, 
gyd. urologas 

atostogos 12.07

 

-

-

16-20

-

-

320,

301 656

Ramūnas Mickevičius,       gyd. urologas

-

16-20

-

-

-

317

301 656

Justinas Dzidzevičius

gyd. urologas

 

   13-19      -        -        -           8-16

320-317

301 656

Vilius Bosas

gyd.urologas

  

     8-12

 (317 kab.)

     -      -          -

    

     8-13

    (320 kab.)

317 Urodinaminiai tyrimai   17-20       -        -      11-14               -

Akių ligų kabinetas

421, 

301 648

Loreta Čerkauskienė,                

gyd. oftalmologas

 

8-14 

14-20

8-14

8-14

8-20

421, 

301 648

Alina Glinskienė,                            

 gyd.oftalmologė

 

14-20

8-14

   14-20

(424kab.)

14-20

14-20

8-14

(424 kab.)

424,  

301 648

Marina Gudaitienė,                      

gyd.oftalmologas 

8-14

-

8-14

8-14

-

424,  

301 648

Monika Ilčiukienė,                         

 gyd.oftalmologas

8-14

14-20

14-20

-

422,  

301 648

Vilma Rimaitienė,                     

gyd.oftalmologas, vyr. ordinatolius

laikinai nedirba

 

 

11-20

8-17

11-20

8-17

8-17

429, 301665 

Akių kompiuterinės perimetrijos kabinetas

 

8-19

8-19

8-18

8-19

8-18

Chirurgijos kabinetas

430,  

301 666

Alvidas Didžiulis,                    

gyd. chirurgas

8-14

8-15

13:30-20

8-15

-

432,  

374 655

Nerijus Čaponka,    

gyd.chirurgas 

 atostogos 12.12-12.14

-

9-18

-

14-18

-

 432,

374 655

Tadas Pranckevičius,              

 gyd. chirurgas  

nedirbs 12.27   

 14-19

-

    9-13

   14-18 (246 kab.)

-

      -    

431,

374 655

Giedrė Trumpulytė,                 

 gyd. vaikų chirurgė

 

13-19

-

-

13-19

-

430,

301 666

Gediminas Grigas, 

gyd. kraujagyslių chirurgas

-

15-19

-

-

-

246,

 

 Žana Kavaliauskienė,                

 gyd. kraujagyslių chirurgė

nedirbs 12.28

      -        -        -  11:30-15  -

430,

301 666

Leonarda Daujutė Šarakauskienė

gyd. chirurgė (tik dėl  onkologinės patologijos)

 laikinai nedirba

 

     -

       -

 

 

     8-12

 

 

       -

  8-13

431, 301666

Sabina Ivanova

gyd. vaikų chirurgė

 

-

 

16-19 

 

16-19

    -       

-

430

301 666

Gediminas Lukaševičius

gyd. ortopedas-traumatologas

 

    15-19        -        -       -         -

431,  

301 666

Lina Slavickaitė-Piskunovienė,  gyd.ortopedė - traumatologė

Nėštumo ir gimdymo atostogos

-

-

 

    

        -

 

-

-

320,  

301 656

Jurijus Klebanovas,                 

 gyd. ortopedas traumatologas

atostogos 12.27-12.28

14-18

13-16

12-16

14-17

-

A korpusas, 408

Saulius Bradulskis,                  

 gyd. chirurgas 

atostogos 12.05-12.21

-

15-19

-

-

 15-19

   (dirbs12.22)

 

      

A korpusas

409

Valentina Jurgutienė,

anesteziologė-reanimatologė

atostogos 12.04-12.21

 

      -

 

  16-19

     16-19        -

  

      16-19

Akušerijos ir ginekologijos kabinetas

240,  

301 644

Janina Didžiulienė,        

gyd.akušerė - ginekologė

-

16:20-19:00

16.20-19:00

8-10

-

240,  

301 644

Rasa Jakutienė,                        

gyd. akušerė - ginekologė

8-14

13-20

8-14

14-17

13-16

240,  

301 644

Laima Ragauskienė,        

gyd.akušerė - ginekologė 

vyr. ordinatorė

atostogos 12.27-12.29

14-20

8-14

8-14

13-20

8-14

240,  

301 644

Ilona Sutkienė,           

gyd.akušerė-ginekologė

 atostogos 12.27-01.05

14-17

8-11

13-20

8-14

8-11

LOR (ausų, nosies ir gerklės) kabinetas

426,  

301 664

Vilma Palepšaitienė, gyd.otorinolaringologė,      vyr.ordinatorė

atostogos 12.27-12.29

8-15.30

15-20

8-15.30

14-20

8-14

425, 

301 664

Audronė Paulauskienė, 
gyd. otorinolaringologė

8-13

-

13-20

-

8-13

425,  

301 664

Aušra Stašytė, 
gyd. otorinolaringologė

13-20

8-16.30

16-20  (426 kab.)

8-16.30

13-19

419,  

301 664

Klausos tyrimo kabinetas

10-17

 

10-17 

 

10-17

10-17

10-17 

Dienos stacionaras

228

Ona Berankienė,
kineziterapeutė      

8-16

8-16

11.30-18

8-15

11.30-17

229

Ieva Černevičiūtė,
Med. psichologė 

10-20

10-16

12-16 (124kab.)

12-18:30 (124kab.)

11-14

229

Lina Drukteinienė,
logoterapeutė    

8-16

8-14

8-13

8-13

8-12

229

Alma Januškevičienė,
vyresnioji ordinatorė
Vaikų neurologė

kvalifikacija 12.15

12-16

12-16

-

-

-

229

Rasa Lukošienė,
socialinė darbuotoja

12-16

12-16

15-18

16-18

14-16

227

Vitalija Jaglauskienė, kineziterapeutė 

Vaiko auginimo atostogose

-

-

-

-

-

227

Eglė Jurgelaitytė,

kineziterapeutė

9-18

8-16

8-17 

8-16 

8-16 

Dermatovenerologas

428

Valentina Karelienė,                 

 gyd. dermatovenerologė 

atostogos 12.28-01.05

9-17

-

-

9-14

9-14

                                                              Med. psichologė

265

Rūta Mikalauskaitė Krūvelienė

med. psichologė

Vaiko auginimo atostogos

      -         -        -          -           -

265

 

Birutė Ramoškienė

med. psichologė

atostogos 12.18-12.31

 

      -

 8-16:30     arba  

 11-20(keičiasi kas savaitę)

 

        - 10 - 16:30        8-11

265

Rasa Lukošienė

soc. darbuotoja

      - 

       -

       8-9

       8-9

          -

Psichiatrė

125

301580

Rugilė Žukienė

gyd. psichiatrė 

  15-16    12-14    15-16   12-14 13-14

117,

301578

Violeta Savinova,                        

gyd. psichiatrė

 

 11:30- 12:30         -     11:30-  12:30     -   13-14

 

 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius

Skyriaus administracija


Kab., tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV     V
           
278

Vaida Gedgaudienė

FMR skyriaus  vyresn. administratorė

 

 8:00-15:30

8:00-15:30

8:00-15:30

8:00-15:30

8:00-14:00    

                                       Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai

                                              Grafikas galioja nuo 2017-01-02


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos        I II III IV V
179

Ieva Bartaševičiūtė

 FMR gydytoja

 

12-19:35

7:30-15:10

12-19:30

7:30-15:10

 7:30-15:10

/12-19:35 (kas II sav.)

344

Romantė Paulauskienė

FMR gydytoja

 

  8:00-15:35 12:00-19:35  8:00-15:35 10:00-17:30

8-15:35

/12:00-19:35

kas II sav.

284

Aušrinė Urbonienė

FMR Skyr. Vedėja

 

   11:00-15:45 7:30 - 12:00  11:15-15:00 12:00-15:00

11:00-14:30

284

Aušrinė Urbonienė

FMR gydytoja

 

 7:30-11:00  12:00-16:00

7:30-11:15

 15:00-19:00

 7:30-11:00

17 d. - 15:00-19:00

24 d. 7:30-9:00

 

 

         

                          Kineziterapeutai, ergoterapeutai (grafikai keičiasi kas savaitę)


Kab. ir tel. Nr.
Vardas, pavardė, pareigos I II III IV V
282 kab.

Kineziterapeutės:

Asta Sprogienė 

 

Aušra Skėberė

Indrė Genevičiūtė

Violeta Morūzienė

 

 

8:00-12:00

 

 

 

12:00-19:30 

8:00-12:00

 

 

 

 

12:00-19:30

 

8:00-12:00

 

 

 

 12:00-19:30 

 

 

 

 

 

12:00- 19:30

 

12:00-19:30

263 kab.

Ergoterapeutė

Neringa Petkevičienė,

Vaida Gedgaudienė

 

8-19:35

8-19:35

 8-19:35

8-19:35

8-19:35

226 kab.

 

Kineziterapeutės:

Indrė Staškūnaitė

RASA BERNOTAITĖ

 

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

8:00-19:00

Baseinas

Kineziterapeutės:

 

Indrė Genevičiūtė

 

 

Aušra Skėberė

 

 

 Violeta Morūzienė

 

   

8:20-19:30

8:20-19:30

8:20-19:30

  8:20-19:30

   8:20-19:30

 352

Kineziterapeutai:

Skirmantas Navickas

Rasa Bernotaitė

Lauryna Stulauskaitė

 

 

 

8:00-19:30

 

 

 

 

 

8:00-19:30

 

 

 

8:00-19:30

 

 

8:00-19:30

 

8:00-19:30

264 kab.

Kineziterapeutas:

Laura Urbonaitė

 

Lauryna Stulauskaitė

 

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

346 kab.(stuburo ligų gydymo kab. )

Kineziterapeutai

 

 

Andrius Kunstas

 

 Skirmantas Navickas

 

 

8:00-11:45

 

 

12:00-19:30

 

 

 

 

8:00-11:45

 

12:00-19:30

 

8:00-11:45

 

12:19:30

 

 

 

8:00-11:45

 

12:19:30

 

 

 

8:00-11:45

12:19:30

352 kab.

 Gilija Raudonikytė, kineziterapeutė, veda sveikatinimo mankštą jogos pratimų pagrindu

   17:30-21:00 16:00-21:00    17:30-21:00 16:00-21:00 18:00-20:25

230A Kineziterapijos salė      8:00-19:30   8:00-19:30   8:00-19:30 8:00-19:30 8:00-19:30

                                                ELEKTROTERAPIJOS PROCEDŪROS

273 Elektroterapijos procedūros 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20 7:30-20
277  Elektroterapijos procedūros  7:30-20  7:30-20  7:30-20 7:30-20   7:30-20
   

 Masažuotojos

       
343

 Janina Drūlienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 8-11:45

 16-19:45

  8-11:45

 16-19:45 

 8-11:45

 16-19:45

 8-11:45

 16-19:45

 8-11:45

 16-19:45

 343

 Renata Endriukaitienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

  8-15:45

 257

 Ina Zakarauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 257

 Regina Ziberkienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 16-19:45

  8-11:45

 16-19:45

  8-11:45

 16-19:45

  8-11:45

 16-19:45

  8-11:45

 16-9:45

  8-11:45

 259

 Elena Gečiauskienė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 259

 Lina Ryliškytė

(grafikas keičiasi

kas savaitę)

 

 

  12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

  8-15:45

 12-19:45

8-15:45

 12-19:45

  8-15:45  

 12-19:45

    8-15

 261

 Irena Ginaitienė

(grafikas keičiasi kas savaitę)

 

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 8-15:45

12-19:45

 

 

           
 261

 Justė Digaitienė

(vaiko auginimo atostogose)

 -  -  -  -  -
 261

 Vaida Gudukienė

(nėštumo ir gimdymo atostogose)

-  -  -  -  -
 345

 Spa kapsulės ir limfodrenažo kabinetas

slaug. Rasa Trumpickienė

slaug. Aldona Arlauskaitė

 8-19:45  8-19:45  8-19:45  8-19:45  8-19:45

Diagnostikos skyrius

 

 

Kab. nr. 
tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

230, 

301577

234, 
tel.234

Saulius Rutkauskas, 
skyriaus vedėjas

ATOSTOGOS 12.18-12.22

 

 Oksana Libeikienė,
vyresnioji slaugos administratorė

 ATOSTOGOS 12.27-12.29

14-19 

 

 

 

  8-16

 

 

8-12

 

 

8-16

 

 8-13

 

 

 

8-16

 

 -

 

 

 

8-15

 

 8-12

 

 

 

8-15

 

Funkcinės diagnostikos kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

324, 301 599

Stebėjimas Holterio aparatu

8-19:30

8-19:30

 

8-19:30

 

8-19:30

 

8-19:30

 

329

Kvėpavimo funkciniai tyrimai

10-17

8-14

13-19

-

8-14

324, 325, 301 599

Elektrokardiogramos

8-20

8-20

8-20

8-20

8-20

Endoskopijų kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

410

Stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos tyrimai.

8-15:30

8-20

8-15:30

8-14:45

8-14

 410

 Storosios žarnos tyrimai(gyd. S.Bradulskis) 

 ATOSTOGOS 12.05-12.21

14-20 

 

 

 

15-20

  (poriniais)

410

Storosios žarnos tyrimai (gyd.G.Šemeklis)

 

   

1520-20

(27 d.)

 

 

   8-20

 (1d. ir 29 d)

8-15

(15 d.)

Radiologijos skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

VI 

131,138,

301 581

Radiologijos technologai, rentgeno tyrimų atlikimas

8-20

  8-20

8-20

 8-20

 8-20 

-

135,       301581  

Radiologijo technologai,

mamogramų atlikimas

 

 

  

   8-15 

 

13-20

 

 

  8-15 

 

13-20

 8-15 

 

-

140,

301 581

Gydytojai radiologai, tyrimų vertinimas

8-20

8-20

8-20

8-20

8-20

-

230,

301 577

Magnetinio rezonanso tomografija

8-20

8-20 

8-20

8-20

8-20

-

Echoskopijų kabinetas

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

326,
301 635

R. Kelmelienė, 
gyd. echoskopuotoja (pilvo, krūtų,skydliaukės, kaklo kraujagyslių tyrimai)

 

8-1415

8 -14

    8-17

8 -15

8 - 15

406

E. Tamulevičienė, 
pilvo, krūtų, skydliaukės, 
kūdikių galvos smegenų tyrimai

 ATOSTOGOS 12.27-12.31

 

14-19:30

14-19:30

-

14-19:30

-

406

V. Zakarkienė, sąnarių echoskopija

 

-

8-12

-

-

-

246,
301577

Dr. E. Urbanavičienė,
skydliaukės tyrimai 

 

 -

9-11:40

-

-

-

 246,

 

 P.Randakevičius, 
sąnarių echoskopija 

 

 13-19:30

 -

        -

       -

       -

326, 
301 635

 I. Gaidamavičienė, 
klinikiniai tyrimai

 ATOSTOGOS 12.27-12.29

 -

17:15-20 

 -

16-20

246,

 

V. Zakarkienė,

sąnarių echoskopija

 

     1045-1415      9-1130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odontologijos centras

 

PSP   odontologijos skyrius

Odontologijos centro registratūros telefonas - (8 37) 301 606.


Skyriaus administracija


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

504 

861295011

Jelena Volkova Augūnienė, 
Odontologijos centro vadovė 

 

 

 

 

 7.30-15

12-17

  12-17 7.30-15

_

504, 
301 593

Laimutė Juknienė,
vyriausioji administratorė

 

 

8 -16

8 -15.30

8 -15.30

8 -15.30

8 -15.30

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

 604 301669

 Administratorė Agnė Dumbliauskaitė  priima prašymus dėl protezavimo iš PSDF lėšų

 

 

 12-14  12-14  12-14

13-14 

 13-14

502

Ingrida Andriulienė, gydytoja  vaikų odontologė 

 

14 -20

8 -14

14 -20

8- 14

8-14/14-20

502

 

Sandra Markevičienė gydytoja vaikų odontologė

8-14

14-20

8 -14

14 -20

8 -14/14-20

510

Birutė Rūškienė

gydytoja vaikų odontologė

 

8-14

8-20

8-14

14-20

14-20/8-14

511

Kristina Giedraitienė, gydytoja vaikų odontologė

 

15-19

9-14

-

-

-

605

Nijolė Jankevičienė, gydytoja odontologė

 (12.19-12.22 atostogos)

 

 

 

14-20  kas antrą

8-14

 14-20

8-14

 

8-14/14-20  

511

Eglė Samulėnienė, gydytoja odontologė 

 (12.19-12.29 atostogos)

8-14

-

8 -14

14-20

-

611

Jolanta Karosevičienė, gydytoja odontologė 

 

8-14

8-20

8 -14

14 -20

14-20/ 8-14

609

301594

Vaidotas Karpavičius, gydytojas odontologas

 

  8-14

8-20

_

-

-

 609

 Ernesta Bajer Gyd.odontologė

(atostogos)

 

 -

 -

608

Kristina Kerpauskienė, gydytoja odontologė

 ( 12.11-12.17 atostogos)

14-20

8-14

14-20

8-14

8-14/14-20

615

Eglė Krutkienė,
gydytoja odontologė

14 -20

8 -14

14-20

8 -14

8-14/14-20    

608

Dalia Lesvinčiūnienė, gydytoja odontologė

 

 

8 -14

14 -20

8-14

14-20

8-14/14-20

610

Justinas Birgeris gydytojas odontologas

 (12.27-12.29 atostogos)

8.30-14

14-20

8.30-14

14-20

14-20/

8.30-14

 611

 Danutė Pamarnackienė gydytoja odontologė

12.18-12.29 atostogos)

14-20

____

 14-20

 ___

8-14/14-20

612

Edita Ptašinskienė gydytoja odontologė

 12.22 nedirbs

    8-14

8 -20

10-16

 14-20

14-20/8-14

509

Irena Pakrijauskienė , gydytoja vaikų odontologė

8-14

14-20

8 -14

14-20

14-20/8-14

509

Dalia Pivorienė, 
gydytoja vaikų odontologė

(12.18-12.29 atostogos)

14 -20

8-14

14-20

8-14

8-14/14-20

611

Eglė Vasiliauskienė gydytoja odontologė

 

 

 

14 -20

8 -14

14 -20

8 -14

8-14/14-20

615

Eimantas Praškevičius gydytojas odontologas

 

 

 8 -13

14-20

8 -14

15 -20

8-14/14-20

 602

 Jelena Volkova Augūnienė gydytoja odontologė 

 

 

 

10.00-13.30 

15.20-20.00 

15.20-20.00 

 13.15-20.00  ______

607

Vida Varkalienė, gydytoja odontologė

 

 (2017.12.27 -2018.01.03 atostogos)

 

13-20

8-16

8-14

13-20

8-15

Burnos higienistai

616

Burnos higienistė

Vilda Bimbienė

 

9-12

15-19

9-12

15-19

15-19/9-12

609

Burnos higienistė

Milita Klimienė

 

  15-19

     -

    -

  9-14

     -

609

Burnos higienistė

 Reda Šiliauskienė

(nedirbs  12.07)

 

       -      -     -   17-20  17-20

616

Burnos higienistė

Asta Garalevičienė 

 

 

 (11.27-12.10 atostogos)

14-20

8-14

14-20

8-14

8-14/14-20

Odontologų specialistų skyrius 

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gydytojai burnos chirurgai

506, 301 603

Rimvydas Jankevičius, 
burnos chirurgas

 

14 -20

8-14

14-20

8 -14

8-14/14-20

508, 301 663

Giedrė Petrikonienė,

burnos chirurgė

 (12.28-12.29 atostogos)

 

8.30 -15

13-20

__

13.30-20

8:30-15:30/

13.00-20.00

Gydytojai ortodontai

613, 301 595

Eurika Kazakevičienė, gydytoja ortodontė

 

-

8-14

-

14-20

8-14

613, 301 595

Skirmantė Obelienienė, gyd.ortodontė

 

-

14-20

14-20

9-14

-

Gydytojai periodontologai

508, 301 663

 Inga Vaitkevičienė, periodontologė 

( 01.17-01.24 atostogos)

       - 

     -

 8-17

    - 

     -

Gydytojai endodontologai

609

301 594

Indrė Graunaitė

gyd. endodontologė  

 

 

-

-

9-17.30

-

-

Dentalinio rentgeno kabineto darbo grafikas

601

GOP  Lina Sengovaitė
GOP Vilma Štabinskienė

8-19.45

8-19.45

8-19.45

8-19.45

8-19.45

           

Psichikos sveikatos centras

 Pirminės

psichikos sveikatos paslaugų skyrius

Skyriaus administracija


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

121, 301584

Sonata Rudžianskienė, centro vadovė

7:30-12:00

12:30-16:00

7:30–13:45

16:45-20:00

7:30–12:00

12:30-15:00

7:30–12:00

12:30-16:00

7:30–12:00

12:30-13:20

110

Aldona Juknaitienė,
vyresnioji slaugos administratorė 

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

Skyriaus specialistai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

Gydytojai psichiatrai

125, 301588 

Rugilė Žukienė, gydytoja psichiatrė 

14-20

9-15

14-20

9-15

14-20

116, 301578

Dalia Jaučkojienė, gydytoja psichiatrė     

14-20

8-14

14-20

8-14

14-20

117,

301578

Giedrė Jasaitė, gydytoja psichiatrė 

8-9
11-15 
 
13-20
 
  8-9
11-15
  
 
13-20
  8-9 10-15 
 

121,

301584

 

Sonata Rudžianskienė,
gydytoja psichiatrė 

16:00-17:00

 13:45-16:45

 

15:00- 16:30

16:00- 16:30

13:20-14:00 

115,
301578
Violeta Savinova, gydytoja psichiatrė 
 
8-11:30
8-12
8-11:30
14-20
---

115, 301578

Vaida Pažėraitė, gydytoja psichiatrė

13-17

-

13-16

-

-

124, 301580

Dovilė Jaugelienė vaikų  ir paauglių gydytoja psichiatrė /laikinai nedirba/ 

 

 

 

 

 

 

Medicinos psichologai

118, 301580

Neringa Čėlienė, medicinos psichologė 

13-20

8-16

13-20

8-15

8-14

124,

301580

Ieva Černevičiūtė, medicinos psichologė 

--

16-20

16-20

8-12

8-11

112,

301850

 Laima Tamavičienė,

medicinos psichologė

 

 

    8-16

 

 

   

 

     12-20

  

     8-16

     

   12-20

  

  8-16

 

             

 124,

301580

Birutė Ramoškienė, medicinos psichologė

 

8-11 

 

-- 

 

 8-10

 

-- 

 

12-15 

 

           

Socialiniai darbuotojai

113, 301598

Ingrida Gailienė, socialinė darbuotoja

 

8-17

 

8-16

 

-

 

14-20

8-17/

13-20

114 301598

Ineta Jarienė, socialinė darbuotoja

14-20

14-20

9-15

9-15

9-15

114,

301598

 

Linas Tureikis, socialinis darbuotojas                                                                                                                                                                                     

 

11-17

 

11-17

 

15-20

 

11-17

11-17

11-20

 


PSC dienos stacionaras


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

222,

408 016

Vaida Pažėraitė, gydytoja psichiatrė 

8-13

8-12

8-13

8-12

8-11

117,

301578

 

 

Giedrė Jasaitė, gydytoja psichiatrė 

   9-11   12-13
    9-11
   12-13
 9-10

225,

408 017

Snieguolė Kudzmanienė,
vyresn. slaugos administratorė /atostogos 12-12-12-22/

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

115,

408 017

Violeta Savinova, psichoterapeutė 

 

13-14 13:30-14:30 13-14 13-14 11-12 

118,

408 017

Neringa Čelienė,

med. psichologė

10-14 - 10-14 - -

221-2

408 017

Palmira Kazlauskienė, med. psichologė 

- 8-11.30 - 8-11.30 -

220,

408 017

Lina Špakauskienė, ergoterapeutė 

9-15 9-15 9-15 9-15 9-15

114, 129

Linas Tureikis,
soc. darbuotojas

9-11

9-11

9-15

9-11

9-11

Slaugos ir socialinių paslaugų skyrius


Dienos epizodo skyrius

Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

245

377 771

Aldona Milašienė

Bendros praktikos slaugytoja 

 

12-20

8-16

12-20 

8-15

 8-15

Slaugos ir socialinių paslaugų skyrius


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

150, 301 651

Laima Cholstauskienė,
vedėja

 

8-16

 

8-15

 

 

8-16

 

8-16

8-15

157

377 744

Rasa Lukošienė,
socialinė darbuotoja 

 

8-12, 
16-20

8-12, 
16-19

10-15

10-16

8-16

233

377 771

Laura Markevičienė,
socialinė darbuotoja

 laikinai nedirba

 12-14

12-14

12-14

12-14

12-14

             

233

Manta Kidulaitytė

socialinė darbuotoja

15.30-17.30

10-12

15.30-17.30

11-13

14.30-16.30

233

Zita Kazickienė

medicininės paskirties prekių sandėlio sandėlininkė

16-18 16-18 16-18 15-17 15-17

Infekcijų kontrolės kabinetas


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

153

377 771

Irena Petravičienė,
infekcijos kontrolės gydytojo padėjėja 

 

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-15.30

7.30-14.30

7.30-14.30

             

Ikigydytojiniai kabinetai


Kab. ir tel. Nr.

Vardas, pavardė, pareigos

I

II

III

IV

V

401

377 771

Vida Petrošienė,
prevencinių programų koordinatorė 

 

8-16

8-16

8-16

8-15

8-15

 

Poliklinika dirba I-V 7.30 - 20.00 val., VI 8.00 - 13.00 val. (tik budintis šeimos gydytojas). Pacientai registruojami telefonais: 377 771 ir 8 697 08888

VIEŠOJI ĮSTAIGA KAUNO ŠILAINIŲ POLIKLINIKA, Baltų pr. 7, 48259 Kaunas, tel. 377 771, mob. 8 697 08888, faks. (837) 301 601, el. paštas info@silainiupoliklinika.lt
Įstaigos kodas 135047555, PVM mok. kodas LT350475515
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre: A/S LT80 7044 0600 0332 6049 AB SEB bankas; A/S LT36 7300 0100 0224 5734 „Swedbank“ AB